Mesaj Panosu dELAb ÜRÜN DESTEK
Sadece dELAb ürünleri ile ilgili sorunlar, çözümler ve paylaşımlar için.

Pano KılavuzuPano Kılavuzu   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   GruplarGruplar   Hesap AçHesap Aç 
 HesabınızHesabınız   Kişisel MesajlarKişisel Mesajlar   Oturum AçOturum Aç 

Willem eprom programmer PCB3/PCB35 kullanma kılavuzu

Bu forum kilitlenmiştir; yeni bir başlık açamazsınız, cevap göndermez, mesajları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz    Mesaj Panosu -> Forumda Olmayan Konular Buraya
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar Mesaj
apache33
Asistan

MesajTarih: 01.03.2010 - 13:56    Mesaj konusu: Willem eprom programmer PCB3/PCB35 kullanma kılavuzu Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar merhaba, bir arkadaşımdan willem eprom programmer PCB3/PCB35 aldım. bir türlü kullanamadım. aldığım arkadaşta kullanamadığından dolayı vermişti bana. maalesef bende bir netice alamadım. elimde günlerdir bekleyen cihazlar var flash yüklenecek. flash siliniyor ama sonunda (error erasing chip) yazıyor. yani flash silinemiyor. jamper ayarlarınıda programda verildiği gibi on-off yapıyorum bir türlü sonuç alamadım. bazı forumlarda resimli yükleme talimatı var. upload tarihi çol eski olmasından dolayı link ölü. resimler görütülenemiyor. yükleme programı olarak, willem eprom PCB45 (0.98D5) ve willem eprom prog(0.98i) var. acilen yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler....
apache33
Asistan

MesajTarih: 01.03.2010 - 14:14    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

4’lü Dipswich konumları ve Voltaj Ayarlarından bahsediliyor. ben böyle bir 4'lü swich bulamadım....
dELAb
* YÖNETİCİ *

MesajTarih: 01.03.2010 - 14:24    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Öncelikle, ürün dELAb üretimi Willem programmer midir ?

Bizim üretimimiz olan cihaz budur:

Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
gparadiso
Asistan

MesajTarih: 08.07.2013 - 10:32    Mesaj konusu: willeprom programmer Alıntıyla Cevap Gönder

merhabalar
wiileprom programmer kullanım dökümanı arıyorum yardımcı olurmusunuz

teşekkürler.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder
dELAb
* YÖNETİCİ *

MesajTarih: 15.10.2013 - 00:47    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

// dELAb
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Mesajları göster:   
Bu forum kilitlenmiştir; yeni bir başlık açamazsınız, cevap göndermez, mesajları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz    Mesaj Panosu -> Forumda Olmayan Konular Buraya Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız