Mesaj Panosu dELAb ÜRÜN DESTEK
Sadece dELAb ürünleri ile ilgili sorunlar, çözümler ve paylaşımlar için.

Pano KılavuzuPano Kılavuzu   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   GruplarGruplar   Hesap AçHesap Aç 
 HesabınızHesabınız   Kişisel MesajlarKişisel Mesajlar   Oturum AçOturum Aç 

1B çıkışına volatj gelmiyor

Bu forum kilitlenmiştir; yeni bir başlık açamazsınız, cevap göndermez, mesajları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz    Mesaj Panosu -> CNC Kontrol Kartı
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar Mesaj
rıfat
Asistan

MesajTarih: 24.10.2013 - 00:31    Mesaj konusu: 1B çıkışına volatj gelmiyor Alıntıyla Cevap Gönder

almış olduğum http://www.delab.net/CNC-Kontrol-Karti-2,PR-14.html unipolar cnc kontrol kartlarından 2 tanesinde b1 soketine voltaj gelmiyor sorun ne olabilir
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder
dELAb
* YÖNETİCİ *

MesajTarih: 24.10.2013 - 07:14    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

//

Bizi arayabilirseniz daha çabuk sonuca ulaşırız:

Pzt-Cts 09:00-18:00
Tel: (216) 348 65 21

Coşkun Bey

// dELAb
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
rıfat
Asistan

MesajTarih: 10.11.2013 - 21:05    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

işlerimin yoğunluğu nedeniyle pek ilgilenemedim..bir şekilde mosfet transistörlere zarar verdiğimi düşünüyorum..kartları size kargo ile yollasam bakabilirmisiniz..sormak istediğim bir konu var. http://www.geckodrive.com/other-products.html linkteki stepper multipler kartlardar sizin ürettiğiniz step motor sürücü kartını destekleyen varmı. proje değişti
mikro step gereksinimi doğdu..
nema 34 standardında motor ve power supply öneriniz ne olur.
panomun içindeki fan 220 v ayrıca power supply de panonun içinde olacak..düşük akım ve yüksek akım kabloları bazı yerlerde yakın geçiyor kartları etkilermi
makina 3 eksen çalışacağı için paralel port kartında a eksen portu boşta kalıyor bu port üzerinden spindle motoru çalıştırma şekli varmı (röle veya ek bir kart aracığıyla)
ayrıca bu projeyi bitirdikten sonra..elektrikli duvar kesme makinası projem olacak bu projede dc motorları android işletim sistemli telefon veya tabletle sürmek istiyorum elektronik kartlar konusunda yardımcı olabilirmisiniz ..şimdiden ilginize teşekkür ederim..
Başa dön
dELAb
* YÖNETİCİ *

MesajTarih: 11.11.2013 - 08:08    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

//

Mesajınızı Coşkun beye ilettim.
Bu arada, #2 numaralı cevabımız geçerli.

// dELAb
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
mehmetronik
Doktor

MesajTarih: 14.11.2013 - 13:36    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Selamlar Benim 4eksen cnc kartımın lpt pin şemasına ihtiyacım var.
konu kalabalığı olmasın diye yeni konu açmadım.
Hangi pin hangi eksenin dır pini yada step pinidir gibi. Bunu kendimde bulabilirim ama çok uğraşmam gerekecek ayrıca karta hasar verebilirim. vede eksenlerin çalışması için sadece step ve dir yeterlimidir ayrıca start pinide varmıdır.
iyi çalışmalar Teşekkür ederim
Başa dön
dELAb
* YÖNETİCİ *

MesajTarih: 14.11.2013 - 15:44    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

//

Mesajınızı Coşkun beye ilettim.

// dELAb
Başa dön
Mesajları göster:   
Bu forum kilitlenmiştir; yeni bir başlık açamazsınız, cevap göndermez, mesajları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz    Mesaj Panosu -> CNC Kontrol Kartı Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız