Mesaj Panosu dELAb ÜRÜN DESTEK
Sadece dELAb ürünleri ile ilgili sorunlar, çözümler ve paylaşımlar için.

Pano KılavuzuPano Kılavuzu   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   GruplarGruplar   Hesap AçHesap Aç 
 HesabınızHesabınız   Kişisel MesajlarKişisel Mesajlar   Oturum AçOturum Aç 

pc8out kart icin kablo

Bu forum kilitlenmiştir; yeni bir başlık açamazsınız, cevap göndermez, mesajları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz    Mesaj Panosu -> PC4OUT / PC8OUT / PC24OUT
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar Mesaj
Misafir

MesajTarih: 21.05.2006 - 17:49    Mesaj konusu: pc8out kart icin kablo Alıntıyla Cevap Gönder

Merhaba, ben pc8out karttan aldım ve bunu bağlamak için bir paralel
port kablosu aldım fakat bu kablo hicbir roleyi acıp kapatmıyordu
kabloda sorun oldugunu dusunerek yeni bir kablo aldım,kablo fakat bu kabloda sadece bazı roleleri acıp kapatıyor, iki kablonun soket baglantılarına baktıgımda sadece bazı soketlerin dolu oldugunu ve iki
kabloda bunların farklı olduklarını farkettim, sizden istegim kablonun kac pinli olması gerektigini ve pin konfigurasyonunu yayınlamanız boylece
dogru kabloyu kendimin yapabilecegi kanısındayım...
Başa dön
dELAb
* YÖNETİCİ *

MesajTarih: 22.05.2006 - 13:33    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Piyasada bu tip eksik kablolar maalesef var. Tam dolu olanlar gözle de kolayca farkedilir. Kablolun kalınlığı eksik olanlarda daha incedir. Buradan da gözlemlenir. Alırken mutlaka swichtbox kablosu diye söyleyiniz. Yani bilgisayar printer kablosu için. Kendiniz yapacaksanız tüm pinleri birebir bağlamanız gerekir. (aynı numaralı pinler bağlanacak)
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Mesajları göster:   
Bu forum kilitlenmiştir; yeni bir başlık açamazsınız, cevap göndermez, mesajları değiştiremezsiniz   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz    Mesaj Panosu -> PC4OUT / PC8OUT / PC24OUT Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız